?

Log in

Previous Entry | Next Entry

В неділю, 27 жовтня біля смт. Оржів патріоти з Волині вшанували політичного діяча, члена Української Військової Організації (УВО), одного з засновників ОУН на теренах Волині та Рівненщини, Володимира Робітницького.

В акція взяли участь близько півсотні патріотів та активістів організацій Українська Національна Асамблея (УНА), УНСО, «Пласт», ОУН самостійників-державників.

Вже декілька років на перехресті доріг між Оржевом і Грабовом споруджено пам’ятний хрест в пам’ять про видатного політика і націоналіста Робітницького. Громада спочатку завітала до Оржівського храму, потім настоятель якого, отець Петро, відслужив панахиду біля пам’ятного знаку. Присутні відчували, що душа Володимира, неначе той метелик, що кружляв навколо священника під час панахиди, була поряд з нами.

Щоб пригадати життєвий шлях провідника ОУН, слово взяли воїни УПА. Патріоти пригадали, як створювався рух ОУН на Рівненщині та Волині під керівництвом Робітницького, про його політичну діяльність.

Наприкінці акції куратор Волинської Обласної Організації Українська Національна Асамблея Олександр Музичко та голова Рівненської Обласної Організації ОУН Роман Коваль поклали квіти до пам’ятного хреста.

«Життєвий шлях Робітницького став прикладом самопосвяти і незламності, працездатності і цілеспрямованості. В складні часи для України він будував підґрунтя для розгортання боротьби за українську державність. Тому він завжди буде з нами, як символ незламності духу і важливості того шляху, яким ми йдемо, – сказав Олександр Музичко».

Profile

ОУН
egorbaluk
Єгор Балюк

Latest Month

December 2013
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by LiveJournal.com
Designed by heiheneikko